Aktualności

Projekt EMMA - przeprawa promowa w Tczewie
Projekt EMMA - przeprawa promowa w Tczewie
Oslo boat show 2017
04.04.2017
Targi w Oslo 2017
Targi
Targi "Wiatr i woda" w Warszawie
Notatka z targów w Londynie 2017
Notatka z targów w Londynie 2017
London boat show 2017
London Boat Show 2017
Nowy model Ocenmaster 605 S
W sprzedaży już w lutym
Valenzia boat show 2016
Oceanmaster on Valenzia boat show
Wigilia 2015
29.12.2015
Z przyjemnością informujemy, że Zarząd Admiral Boats S.A. podczas spotkań wigilijnych w 2015 r nagrodził pracowników za wzorowe wykonywanie obowiązków.
Wywiad z Panem Andrzejem Bartoszewiczem, Prezesem Zarządu Spółki ADMIRAL BOATS S.A.
Wywiad z Panem Andrzejem Bartoszewiczem, Prezesem Zarządu Spółki ADMIRAL BOATS S.A., o profilu działalności, przejęciu Stoczni w Tczewie, nowych kontraktach oraz o wynikach finansowych. http://www.newconnector.pl/wywiad-z-andrzejem-bartoszewiczem-prezesem-zarzadu-spolki-admiral-boats-sa
Targi Łodzi w Barcelonie
Pragnąc stale rozwijać działalność firmy oraz pasję do łodzi motorowych, w dniach 14-18 października 2015 ADMIRAL BOATS S.A. zaprezentowało swoje produkty na Międzynarodowych Targach Łodzi w Barcelonie. Spośród kilku modeli sportowej linii Ocean Master wybrano łodzie 470 Sport, 630 WA oraz 680 WA, które, do tej pory, cieszą się dużą popularnością na rynku hiszpańskim. Osoby zainteresowane mogą poznać pełną ofertę ADMIRAL BOATS oraz uzyskać wszelkich informacji na temat produkcji naszych łodzi. Śródziemnomorski klimat w połączeniu z hiszpańskim temperamentem sprawia, że targi w Barcelonie nie tylko dają możliwość zapoznania się z obecnymi trendami na rynku łodzi, lecz również zapewniają wspaniałą atmosferę wśród pasjonatów wodnych przestrzeni.
Wykup obligacji serii K
Informujemy, że w dniu 15 października 2015 r. ADMIRAL BOATS S.A wykupiła w terminie sześciomiesięczne obligacje korporacyjne serii K wraz z należnymi odsetkami. Wartość emisji serii K wynosiła 830 tys. zł.
ADMIRAL BOATS na WIATR i WODA 2015
W dniach 30 lipca – 2 sierpnia 2015 r. odbyły się jubileuszowe 10. Targi Wiatr i Woda, jedna z najciekawszych imprez tego typu w Polsce. Uczestnicy mogli podziwiać efekty polskiego przemysłu stoczniowego i jachtowego. W tym roku przy nabrzeżu w gdyńskiej Marinie można było podziwiać dwie łodzie produkcji spółki ADMIRAL BOATS: Oceanmaster 720WA oraz Oceanmaster 640WA, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczestników. Pogoda i warunki pozwoliły na ich testowanie. Głównym celem Targów WIATR i WODA w Gdyni jest przybliżenie uczestnikom idei żeglarstwa morskiego i sportów wodnych oraz umożliwienie im bezpośredniego kontaktu z producentami łodzi, jachtów i sprzętu sportowego. Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy za rok.
Dyplom - kreator miejsc pracy
Mamy zaszczyt poinformować, że spółka ADMIRAL BOATS została wyróżniona przez Władysława Kosiniaka-Kamysza, Ministra Pracy i Polityki Społecznej, za wkład w tworzenie nowych miejsc pracy.
Potencjał z rynku NewConnect.
Miło nam poinformować, że Spółka Admiral Boats S.A. została wyróżniona w specjalnym Raporcie o rynku NewConnect, przygotowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Tym samym firma znalazła się w gronie spółek, które charakteryzują się szczególnym potencjałem rozwoju. Jednym z elementów tegorocznego raportu jest część pt. „NewConnect success stories” poświęcona stabilnym spółkom, które wykazują szczególny potencjał rozwoju oraz stanowią przykład dobrze prowadzonego biznesu. Od momentu debiutu w 2011 roku Admiral Boats S.A. przeprowadziło cztery emisje akcji o łącznej wartości ponad 20 mln zł. Tym samym papiery wartościowe Spółki weszły w skład NCIndex30 - indeksu najbardziej płynnych akcji na rynku NewConnect. Spółka stale rozwija swą działalność wykorzystując kapitał pozyskany od inwestorów. Od chwili powstania Admiral Boats S.A. zwiększyło blisko ośmiokrotnie przychody ze sprzedaży i poszerzyło ofertę łodzi z 12 do obecnych ponad 60 modeli. Raport jest dostępny TUTAJ
Ogłoszenie o zwołaniu ZWZA spółki Admiral Boats SA na dzień 29 czerwca 2015 r
Zarząd ADMIRAL BOATS S.A. (\\\"Emitent\\\") niniejszym ogłasza zwołanie Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy spółki ADMIRAL BOATS S.A. na dzień 29 czerwca 2015 r., na godzinę 13.00, w siedzibie Emitenta przy ul. Wybickiego 50, Bojano. Zarząd przekazuje w załączeniu treść ogłoszenia o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy spółki ADMIRAL BOATS S.A. wraz z projektami uchwał. Dzień rejestracji uczestnictwa w Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu przypada na dzień 13 czerwca 2015 roku. Pełna dokumentacja związana z Walnym Zgromadzeniem będzie dostępna na stronie internetowej ADMIRAL BOATS S.A. (www.admiral-boats.com w zakładce \\\"relacje inwestorskie\\\") oraz w siedzibie Emitenta. Podstawa prawna: § 4 ust. 2 pkt 1) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.
Skuteczna publiczna oferta obligacji – case study Admiral Boats
W maju br., w ramach zorganizowanej przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych konferencji poświęconej tematyce analizy i wyceny spółek giełdowych, ADMIRAL BOATS miała szansę podzielić się swoimi doświadczeniami w publicznej subskrypcji obligacji. Prezes Zarządu Andrzej Bartoszewicz przedstawił zebranym gościom kompleksowe case study publicznej oferty obligacji na przykładzie własnej emisji serii J. Słuchacze mieli szansę zapoznać się m.in. z analizą rynku oraz poznać najlepsze rynkowe praktyki emisji publicznych, w zakresie zarówno parametrów samej oferty, jak również procesu komunikacji do inwestorów. Marcowa publiczna oferta obligacji ADMIRAL BOATS zakończyła się nadsubskrypcją. Atrakcyjna oferta oraz bardzo duże zainteresowanie ze strony inwestorów pozwoliło spółce pozyskać maksymalną kwotę emisji, tj. 6 mln zł. Więcej informacji na temat spotkania znajdą Państwo Tutaj.
ADMIRAL BOATS na „Herring Szczecin 2015”
15 maja przedstawiciele ADMIRAL BOATS S.A. uczestniczyli w XX międzynarodowym spotkaniu „Herring Szczecin”. Hala Międzynarodowych Targów Szczecińskich gościła ponad 2 tysiące osób związanych ze światową, europejską a przede wszystkim polską gospodarką morską.
Wykup obligacji korporacyjnych serii C
Informujemy, że w dniu 16 kwietnia 2015 r. ADMIRAL BOATS S.A. przekazała do Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych środki na wykup zapadających 3-letnich obligacji korporacyjnych serii C wraz z należnymi odsetkami. Wartość emisji serii C wyniosła 5,384 mln zł. Zabezpieczone, zmiennokuponowe obligacje o kwartalnie wypłacanych odsetkach były notowane na rynku Catalyst (kod PLADMBT00047). Jednocześnie wyjaśniamy, że w dniu 14 kwietnia 2015 r. Spółka zabezpieczyła z wyprzedzeniem środki na wykup zapadających obligacji serii H na kwotę 5,250 mln zł. W wyniku problemów technicznych sieci teleinformatycznej banku obsługującego ww. przelew środków  Spółki do Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych S.A. część kwoty przelewu została zaksięgowana na rachunku KDPW w godzinach popołudniowych. Zaistniała sytuacja miała charakter wyłącznie techniczny i była niezależna od Spółki. Przepraszamy obligatariuszy za zaistniałą sytuację.
Wykup obligacji korporacyjnych serii H
Informujemy, że w dniu 14 kwietnia 2015 r. Spółka ADMIRAL BOATS S.A. przekazała do Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych środki na wykup zapadających 18-miesięcznych obligacji korporacyjnych serii H wraz z należnymi odsetkami. Wartość emisji wyniosła 5,250 mln zł. Zabezpieczone obligacje o kwartalnie wypłacanym kuponie w stałej wysokości 9,5% w skali roku były notowane na rynku Catalyst. Obligacje zostały oznaczone kodem PLADMBT00096. Środki pozyskane z emisji zostały przeznaczone na rozwój i bieżącą działalność spółki. Emisja papierów dłużnych stanowi stały element strategii finansowania ADMIRAL BOATS. Serdecznie dziękujemy inwestorom, którzy wzięli udział w emisji obligacji serii H za zaufanie jakim obdarzyli ADMIRAL BOATS i wsparcie naszej działalności.
Admiral Boats na targach HISWA 2015
W dniach 11-13.03.2015r w Amsterdamie odbyły się targi HISWA, (...)
ADMIRAL BOATS - DALCZEGO TO TAKIE DOBRE
ADMIRAL BOATS - DLACZEGO TO TAKIE DOBRE Wywiad z prezesem Andrzejem Bartoszewiczem - do cyklu DLACZEGO TO TAKIE DOBRE - telewizji POLSAT.
KONFERENCJA PRASOWA ORAZ SPOTKANIE Z INWESTORAMI W ZWIĄZKU Z PUBLICZNĄ OFERTĄ OBLIGACJI
We wtorek, 3 marca 2015 r. w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się konferencja prasowa oraz spotkanie z inwestorami w związku z rozpoczęciem przez ADMIRAL BOATS publicznej oferty obligacji korporacyjnych. W wydarzeniu wzięli udział dziennikarze kluczowych mediów biznesowych w Polsce oraz inwestorzy i przedstawiciele domów maklerskich. Spółka zaprezentowała uczestnikom spotkań model łodzi OceanMaster 680.
Zaproszenie
26.02.2015
ZAPROSZENIE na spotkanie ze spółką ADMIRAL BOATS S.A. – jedynym reprezentantem polskiego przemysłu jachtowego i stoczniowego na rodzimym rynku kapitałowym. Spotkanie dla inwestorów odbędzie się w związku z planami dotyczącymi emisji obligacji, w tym w formie oferty publicznej.
Wiatr i Woda 2015 już wkrótce!
Serdecznie zapraszamy na kolejne targi!
Najbliższe targi z udziałem Admiral Boats S.A.
Najbliższe targi, na których będzie można obejrzeć z bliska łodzie naszej produkcji (...)
Targi w Goteborgu 31/01 - 08/02
Od soboty 31/01 trwają targi w Goteborgu (...)
Podsumowanie targów Boot Dusseldorf 2015
Tegoroczne targi w Dusseldorfie były dla Admiral Boats bardzo owocne(...)
Firma ADMIRAL  BOATS SA została wyróżniona tytułem Gazele Biznesu 2014
Spółka zajęła w rankingu gazety Puls Biznesu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm województwa pomorskie 6 miejsce.
Premiera łodzi OceanMaster 680 Cabin
Najnowszy OceanMaster - premiera na targach w Dusseldorfie!
Obligacje serii D wykupione
Zarząd Spółki ADMIRAL BOATS SA (dalej Spółka, Emitent) informuje, że zgodnie z informacją zawartą w raporcie bieżącym nr 1/2015 z dnia 15 stycznia 2015r., w dniu dzisiejszym (19 stycznia 2015r.) dokonał wykupu obligacji wyemitowanych w ramach serii D (łącznie 3 270 szt.). Przesunięcie wykupu obligacji serii D o jeden dzień roboczy było sytuacją niezamierzoną oraz incydentalną, niezwiązaną z kondycją Spółki. Zarząd Emitenta oświadcza, że na obecnym etapie rozwoju Spółki emisje obligacji, poza środkami własnymi oraz kredytami bankowymi, były i pozostaną elementem strategii finansowania, przede wszystkim niezbędnych inwestycji związanych z podjęciem działalności w nowych segmentach produkcji oraz przygotowań do rozpoczęcia produkcji łodzi motorowych na sezon 2015. Spółka dokonywała w terminie wykupów obligacji już wielokrotnie (serie A, B, E, F i G). Zarząd Spółki dołoży wszelkich starań, by uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości, w tym w perspektywie terminowego wykupu obligacji serii C, H w kwietniu br.
Komunikat: Planowany wykup akcji serii D i E
Informujemy, iż w związku z brakiem pewności zakończenia do dnia 16 stycznia 2015 r. przedłużających się negocjacji z podmiotami udzielającymi refinansowania (inwestorami prywatnymi i instytucjonalnymi), spłata zobowiązań spółki z tytułu wykupu 3 270 sztuk obligacji serii D ulegnie przesunięciu. Według stanu na dzień 15 stycznia wykup obligacji serii D nastąpi w dniu 19 stycznia 2015 r.
Targi w Düsseldorfie 2015
Zapraszamy na targi w Düsseldorfie!
Zaproszenie
08.12.2014
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Prezesem Zarządu Andrzejem Bartoszewiczem podsumowujące rok 2014. Spotkanie odbędzie się 11 grudnia 2014 r. o godzinie 10:00 w Restauracji Grand Kredens w Warszawie, Al. Jerozolimskie 111.
Powołanie Członka Zarządu
Zarząd Spółki ADMIRAL BOATS SA informuje, iż Rada Nadzorcza na posiedzeniu w dniu 04.11.2014r. podjęła uchwałę w przedmiocie powołania Pana Antoona Meijers na funkcję Wiceprezesa Zarządu.
Pozyskanie finansowania i wypłata odsetek
Informacja dotycząca przedłużenia umowy kredytu (...)
Oświadczenie Akcjonariusza oraz Zarządu
Stanowisko strategicznego Akcjonariusza oraz Członków Zarządu i ADMIRAL BOATS w sprawie aktualnej wyceny spółki:
Czat z prezesem Bartoszewiczem w serwisie Stockwatch
W czwartek 4 września 2014 r. o godz. 12:00 w serwisie Stockwatch (www.stockwatch.pl [1]) odbędzie się czat z Andrzejem Bartoszewiczem, prezesem zarządu ADMIRAL BOATS S.A.
Aneks nr 1 Do Prospektu emisyjnego Spółki ADMIRAL BOATS S.A.
Aneks nr 1 Do Prospektu emisyjnego Spółki ADMIRAL BOATS S.A.
Zaproszenie na spotkanie z prezesem Andrzejem Bartoszewiczem
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Prezesem Andrzejem Bartoszewiczem(...)
Prospekt emisyjny ADMIRAL BOATS S.A.
PROSPEKT EMISYJNY ADMIRAL BOATS S.A. z siedzibą w Bojanie Na podstawie niniejszego Prospektu Emitent będzie się ubiegał się o dopuszczenie i wprowadzenie do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.
Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny ADMIRAL BOATS   S.A.
Dokument został zatwierdzony 7 sierpnia 2014 r. Prospekt został przygotowany wyłącznie w związku z planami przeniesienia notowań akcji spółki z rynku NewConnect na rynek podstawowy Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Z sukcesem kończymy ważny krok w kierunku przeniesienia notowań naszych akcji na rynek podstawowy GPW. Jest to dla nas strategiczny projekt, gdyż jego realizację zadeklarowaliśmy akcjonariuszom. Dzięki naszym produktom - wielokrotnie nagradzanym łodziom motorowym, przemyślanej strategii rozwoju, dywersyfikacji produkcji oraz inwestycji w Zakład Produkcyjny w Tczewie, który aktualnie kompleksowo modernizujemy i doposażamy, nasz biznes od trzech lat stale się rozwija. Sprzedajemy już ponad 1.000 łodzi rocznie, intensywnie pracujemy także nad rozwojem produkcji sekcji okrętowych i konstrukcji ze stali. Rok 2014 jest dla nas czasem ważnych inwestycji i wierzę, że inwestorzy długoterminowi docenią te działania – powiedział Andrzej Bartoszewicz, Prezes Zarządu ADMIRAL BOATS. S.A.
WYKUP OBLIGACJI SERII G
Informujemy, że w dniu 31 lipca 2014 r. zostały wykupione obligacje korporacyjne serii G wraz z należnymi odsetkami. Wartość emisji wyniosła 3,03 mln zł. Zabezpieczone obligacje o kwartalnie wypłacanym kuponie oraz oprocentowaniu zmiennym w wysokości stawki WIBOR + 6,5% znajdowały się w obrocie na rynku Catalyst. Wartość nominalna jednego waloru wynosiła 100 zł. Serdecznie dziękujemy inwestorom, którzy wzięli udział w tej emisji obligacji. Pozyskane w jej efekcie środki zostały po raz kolejny wykorzystane na inwestycje, w tym mające na celu dywersyfikację produkcji i przeciwdziałanie jej sezonowości. W efekcie nasza Spółka kontynuowała rozwój produkcji, w tym w zakresie sekcji okrętowych i konstrukcji ze stali. Najbliższy termin wykupu obligacji korporacyjnych Spółki ADMIRAL BOATS S.A. serii D i E przypada na dzień 16 stycznia 2015 r.
Targi Wiatr i Woda 2014 w Gdyni
Zbliżają się targi na wodzie Wiatr i Woda 2014, organizowane co roku w gdyńskiej Marinie.
WYKUP OBLIGACJI SERII F
Informujemy, że w dniu 30 czerwca 2014 r. zostały wykupione 18-miesięczne obligacje korporacyjne serii F wraz z należnymi odsetkami. Wartość emisji wyniosła 3,1 mln zł. Zabezpieczone obligacje o kwartalnie wypłacanym kuponie oraz oprocentowaniu zmiennym w wysokości stawki WIBOR + 6,5% znajdowały się w obrocie na rynku Catalyst. Wartość nominalna jednego waloru wynosiła 100 zł. Serdecznie dziękujemy inwestorom, którzy wzięli udział w programie emisji obligacji. Środki pozyskane z emisji zostały wykorzystane na inwestycje, w tym mające na celu dywersyfikację produkcji i przeciwdziałanie jej sezonowości. W efekcie nasza Spółka rozpoczęła produkcję sekcji okrętowych i konstrukcji ze stali, a także wytwarzanie przyczep do transportu łodzi. Najbliższy termin wykupu obligacji korporacyjnych Spółki ADMIRAL BOATS S.A. serii G przypada na dzień 31 lipca 2014 r.
ADMIRAL BOATS NA KONFERENCJI WALLSTREET 18
W imieniu Zarządu serdecznie dziękujemy inwestorom za zainteresowanie spółką ADMIRAL BOATS S.A. oraz obecność przy naszym stoisku w trakcie Konferencji WallStreet 18. Wydarzenie, w którym braliśmy udział jest największym spotkaniem inwestorów indywidualnych w Europie Środkowo-Wschodniej.
Konferencja WallStreet 07.06.2014
Zarząd ADMIRAL BOATS S.A., producenta i dystrybutora łodzi motorowych, jedynego reprezentanta polskiego przemysłu jachtowego i stoczniowego notowanego na rodzimym rynku, serdecznie zaprasza inwestorów na spotkanie, które odbędzie się w dniu 7 czerwca br. w ramach Konferencji WallStreet. W trakcie kolacji Prezes Zarządu Pan Andrzej Bartoszewicz zaprezentuje informacje dotyczące bieżącej kondycji Spółki oraz plany rozwoju. Przedstawiciele ADMIRAL BOATS S.A. będą również do dyspozycji inwestorów przez cały czas trwania Konferencji na stoisku spółki.
Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy
Zarząd Admiral Boats S.A. z siedzibą w Bojanie przy ul. Wybickiego 50, 84 – 207 Koleczkowo, wpisanej do rejestru przedsiębiorców – Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000370380, działając na podstawie art. 399 § 1, art. 4021 w zw. art. 395 § 1 Kodeksu spółek handlowych, zwołuje na dzień 27 czerwca 2014 roku Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Admiral Boats S.A., które odbędzie się o godzinie 11:00 w siedzibie Spółki, przy ul. Wybickiego 50, 84 – 207 Koleczkowo
Spotkanie z Prezesem Andrzejem Bartoszewiczem
W imieniu Zarządu spółki Admiral Boats S.A. serdecznie zapraszamy na spotkanie z Prezesem Andrzejem Bartoszewiczem oraz na prezentację planów, osiągnięć i wyników spółki za I kw. 2014 r.
Targi Wiatr i Woda 2014 już wkrótce!
Zbliżają się Targi Wiatr i Woda 2014 w Warszawie!
Rozmowa z Panem Andrzejem Bartoszewiczem, Prezesem Admiral Boats S.A.
Poniżej zamieszczamy link do wywiadu z Prezesem spółki Admiral Boats S.A....
Nasze łódki na targach w Göteborgu
Dziękujemy naszemu szwedzkiemu dystrybutorowi, dzięki któremu łodzie produkcji Admiral Boats można było obejrzeć na ostatnich targach w Göteborgu.
Oto nasz medal za wspieranie inicjatyw sportowych w 2013r :)
W dniu 12.02.2014 odbyła się coroczna Gala Gdyńskiego Sportu,(...)
Prezes Admiral Boats wyróżniony
Prezes spółki Admiral Boats został wyróżniony w rankingu "Pulsu Biznesu".
Targi w Düsseldorfie 18.01 - 26.01.2014
Dziękujemy za odwiedziny naszego stoiska..
Targi w Düsseldorfie
Już tylko miesiąc dzieli nas od kolejnej odsłony Targów w Düsseldorfie (...)
760HTs finalistą MOTOR BOAT AWARDS 2014
Z przyjemnością przyjęliśmy informację, że Oceanmaster 760 HTs (...)
560 Tuna zdobywa serca Anglików
Z przyjemnością informujemy, że brytyjskie czasopismo branżowe Boat Angler przeprowadziło test modelu 560 Tuna z serii Fish Line.
Wkrótce otwarcie produkcji w nowej lokalizacji w Tczewie!
Mamy przyjemność zaprezentować projekt modernizacji zakupionej przez nas Stoczni w Tczewie.
Targi Wiatr i Woda w Gdyni
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska na zbliżających się targach \"Wiatr i Woda\" w dniach 15 - 18 sierpnia 2013r.
DOTACJE NA INNOWACJE Inwestujemy w Waszą przyszłość
Zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty handlowej na planowany zakup kompleksowej usługi realizacji zadań w zakresie I etapu projektu Wdrożenie Planu Rozwoju Eksportu w ramach działania 6.1 "Paszport do eksportu" Osi Priorytetowej 6
Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy
Zarząd Admiral Boats S.A. zwołuje na dzień 20 czerwca 2013 roku Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Admiral Boats S.A., które odbędzie się w siedzibie Spółki
Gwóźdź targów Wiatr i Woda 2013 dla 760 HTs
Z ogromną przyjemnością informujemy, że na targach Wiatr i Woda 2013 w Warszawie Gwoździa Targów w kat. Jachty motorowe małe otrzymał jacht 760 HTs produkcji Admiral Boats S.A.
Targi Boot Dusseldorf 2013
W dniach 19. - 27.01.2013 mieliśmy przyjemność zaprezentować całą linię OceanMastera. oraz 3 premierowe modele: 940 Cabin Classic, Riviera 24 i 665 Tuna PilotHouse.
Targi w Warszawie
29.01.2013
Serdecznie zapraszamy na targi Wiatr i Woda, które odbędą się w Warszawie w dniach 28.02 - 03.03. 2013.
Premiera 940 Cabin Classic
Zapraszamy do zapoznania się z nowym modelem 940 Cabin Classic. Oficjalna premiera odbędzie się podczas targów Boot Dusseldorf.
Premiera modelu Riviera 24
Zapraszamy do zapoznania się z nowym modelem Riviera 24. Oficjalna premiera odbędzie się podczas targów Boot Dusseldorf.
Zapraszamy na targi w Dusseldorfie
Serdecznie zapraszamy na targi Boot Dusseldorf, które odbędą się w dniach 19. - 27.01.2013.
630 w finale
07.01.2013
Oceanmaster 630 został zakwalifikowany do finału konkursu na najlepszą łódź tragów w Londynie.
Wprowadziliśmy ISO 9001:2008
Miło nam poinformować, że od października b.r.w naszej firmie funkcjonuje System Zarządzania Jakością oparty na normie ISO 9001:2008.
Premiera modelu 760 HTs
Zapraszamy do zapoznania się z nowym modelem 760 HTs
Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy
Zarząd Admiral Boats S.A. zwołuje na dzień 5 czerwca 2012 roku Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Admiral Boats S.A., które odbędzie się w siedzibie Spółki.
Fundusze unijne
23.02.2012
Firma Admiral Boats bierze udział w projekcie "Eksport szansą rozwoju Admiral Boats SA".
Debiut na rynku Catalyst
W dniu 20 lipca 2011 Spółka Admiral Boats S.A. zadebiutowała na rynku Catalyst.
Debiut na NewConnect
W dniu 1 lipca 2011 roku Spółka Admiral Boats S.A. zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie na rynku New Connect.

zamknij Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej